League of Angels 2

to kontynuacja bardzo popularnej przeglądarkowej gry MMORPG. Gracze wcielają się w bohaterów, którzy wspólnie z aniołami walczą z inwazją demonów na świat. Tylko najdzielniejsi z dzielnych mogą stawić czoła złu zalewającemu magiczną krainę League of Angels 2. Kampania składa się z setek zadań, które wykonujemy stopniowo, ulepszając przy tym naszą postać i zbierając nowych członków do naszej drużyny. Bogata zawartość League of Angels 2 pozwala świetnie spędzić czas ze znajomymi, szczególnie, że jest dostępna za darmo. Zagraj!

- reklama -
SAO's Legend

SAO's Legend

Odkryj magiczny świat darmowej gry MMORPG, która przeniesie cię w prawdziwą przygodę. Podróżuj przez wielki świat i weź udział w najtrudniejszych pojedynkach, wzmocnij swoją postać podczas rywalizacji z innymi graczami. Bierz udział w codziennych zadaniach, zbieraj magiczne przedmioty, a nawet poznaj swoją wirtualną Asunę i z nią eksploruj świat gry. SAO's Legend oferuje zawartość dla pojedynczego gracza oraz tryby PvP (gracz kontra gracz), w których uczestnicy zmierzą się ze sobą w pojedynkach na śmierć i życie. Zagraj!
Big Bang Empire

Big Bang Empire

Ucieknij od codziennej rutyny i dołącz do świata kolorowych i pełnych blichtru bogiń seksu w darmowej grze Big Bang Empire. W Big Bang Empire rozpoczynasz swoją karierę w branży erotycznej jako jeszcze amator, by później stać się zawodowcem i przejść do wyższej ligi. Twój biznes jest niezwykle trudny, a konkurencja czyha na każdym kroku. Jeżeli chcesz być wielki, to musisz ciężko pracować. Przebieraj swoją postać w seksowny strój, wybierz umiejętności i dostań się na pole dance. Stwórz własne studio i stań się najlepszy. Zagraj!
Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa

to darmowa gra online w stylu RPG, która przeniesie Cię we wschodnie USA, gdzie stawisz czoła tajemniczemu wirusowi zmieniającemu ludzi w zombi. Przygoda rozpoczyna się w samym centrum Nowego Jorku, kiedy gwałtownie wybucha epidemia, siejąc panikę i śmierć. Czy uratujesz swoich bliskich? Czy stawisz czoła wyzwaniu i pokonasz szefa złowrogiej korporacji? Przekonaj się już teraz i stwórz postać swojego łowcy. Zagraj!
Star Stable

Star Stable

Jedź na swoim koniu przez przepiękny świat 3D, pełny ekscytujących przygód! Star Stable to wspaniała wirtualna gra, w której odkrywasz przepiękną wyspę Jorvik na grzbiecie swojego własnego konia. Razem z tysiącami innych graczy będziesz w centrum ekscytujących wydarzeń i przygód, będziesz uczestniczyć w wyścigach, opiekować się swoim koniem w Twojej własnej stajni i rozwiązywać tajemnice spektakularnej, oryginalnej historii! Rozpocznij swoją przygodę w Star Stable przez wybranie swojego własnego konia! Zagraj!
S.K.I.L.L. Special Force 2

S.K.I.L.L. Special Force 2

jest darmową strzelanką, w której wcielasz się w żołnierza jednostki antyterrorystycznej. Twoim celem jest przetrwanie w niebezpiecznych misjach. Będziesz potrzebował odpowiedniego wyposażenia oraz wykształcenia takich umiejętności jak: taktyczne podejście i celny strzał. W Special Force 2 jesteś członkiem zespołu i uzupełniasz swoimi zdolnościami możliwości całej drużyny. Do Twojej dyspozycji pozostaje arsenał broni, który możesz stopniowo rozbudowywać i polepszać. Zagraj!
Lineage 2

Lineage 2

to popularna darmowa gra MMORPG rodem z Korei, która przenosi graczy do bogatego świata fantasy. Za grę odpowiada doświadczone studio NCSoft mające bogate doświadczenie w produkcji MMO. Gracz wcieli się w reprezentanta jednej z ras i będzie przeżywał przygody wraz z innymi uczestnikami rozgrywki. Lineage 2 oferuje setki różnorodnych misji, kilkanaście wielkich i zróżnicowanych obszarów do eksploracji oraz dziesiątki miast – służą one jako centra interakcji pomiędzy graczami. Zagraj!
Tera

Tera

Ziemia Tera potrzebuje walecznych obrońców! Przed wiekami Arun i Shara – dwaj potężni tytani - pogrążyli się we śnie. Ich ciała pokryły się lasami, pustyniami i rzekami, a ich sny zaczęły się urzeczywistniać. Tak powstała ziemia Tera oraz wyśnione przez nich istoty. Ludzie, rasy wielkich elfów, castanic, baraka, popori oraz elin muszą zmierzyć się z argonami – wrogą rasą z podziemia. W grze do pobrania Tera zmierzysz się z czającymi się na każdym kroku wrogimi istotami, wejdziesz w świat pełen niebezpieczeństw. Zagraj!

- reklama -